SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Golf VI – 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:51
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,408
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player
ID e produktit :
186944
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf VI – 2.0 TDI, 103 KW Viti i prodhimit 04.2010,
Me nje gjendje shume te mire mekanike dhe vizuele.
Te kaluara ka 192408 KM me liber servisi
Opcionet –Highline, KlimaTronic, Maual 6 Shpejtesi,Radio navi me prekje, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Fellga dhe Goma te reja MICHELIN , Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik, 2 Celesa etj.
Cmimi – Me marrveshje
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Rehatia juaj, Knaqesija jone- Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Joni
Ferizaj
044 116869
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »