SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat CC
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
186950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat CC full opcionPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kasim
044693548
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »