SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw X6 3.0 D Xdrive 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '18
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
153,500
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
186956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw X6 3.0 D Xdrive 8 shpejtsi Automatik F1 viti 2011 2013 regjistrimi par kilometra vetat garantume serviset e kryme fellne 21 clim tronik ulset me memori cd shangjer dvd navi tmadh auspugat katror pregjt spojlerin gepek led para ksenon bi ksenon pasqyret i palon i rrujtum shum per ma shum kontakto tel 044 919 111

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ekrem
Prizren
044919111
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »