SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3 automatik
Çmimi :
€7,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:27
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
186958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet audi a3 automatik tiptronik , poashtu ka nderrues shpejtesish ne vollan dhe tempomat , motorr 2.0 140 ps , e ardhur nga gjermania e posadoganuar rks , vetura esht ne gjendje shum te mir posedon liber servisi . Bejm nderrim vetem me Mercedes E 2004-2008 kontakt 045556535
Informata rreth publikuesit
Jetlind
Prishtinë
049146629
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »