SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C200 Eleganc (Automatik)
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '18
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,320
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2008
ID e produktit :
186959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedisi C-klas 200 Cdi Eleganc-Automatik Tiptronik - Abes - Airbeg - Espe - klim - bord kopjuter - Shibeda - Tempomat - Korrikat Elkur me Dygme me Nxemje - 4 Xhamat me rrym - 2 Qelsa - Drita mjeglles Fellne Orgjinal - ne Gjendje shuuum te mir me Liber Servisi Vetura asht e sa po Ardhur nga Gjermania Gjendje Shuuum te mir i Rujtun si brenda asht dhe jasht. me ndrrim 8600€ per ma shuuum info nr 049390118 Viber & VatsapPostuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »