SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lt 28 - 2003
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Mars '18
Lloji :
Volkswagen Phaeton
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
186961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lt 28 , viti i prodhimit 2003, ngjyra e bardh ,regjisitrimi i pare ne Kosove me vetem 70,000 km te kalume ne KS. Turbo disel, në gjendje shume te mire teknike .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arban
Pejë
049106647
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »