SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ml 320 Cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '18
Lloji :
Mercedes-Benz ML
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2006
ID e produktit :
186962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Auto mundesi ndrrimi Ml 320 Cdi Automat 7gTavan Xhamit Lekur bezheDisqe Alomini MB originalDrita ksenon Sensor Para Mbrapa original Sensor Shiut Pilot Automatik Tako Rimorkimi Etj........ Makina eshte ne nje gjendje perfekte per me shum info na kontaktoni 0686666183 Viber Whstsapp 0682070779 Vibet Whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shitje Makinash Gjermane
Shkodër, Albania
00355666666183
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »