SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW. 320d AUTOMATIK RKS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
186968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 320D AUTOMATIK RKS I SA PO ARDHUR ME TEGJITHA SERVISAT E KRYR NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI MENIHER POSEDON: KLIMA TRONIK TEMPOMAT SENZOR SHIU ESP KOMANDA VOLLAN AUTOMATIK GJAMA ZI FELLNE ME GOMA TREJA DIMRIT BORD COMPJUTER ETJJ PER ME SHUM +37744331351 049473848

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
yisniqi
Prishtinë
049473848
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »