SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Xhipi Jeep Cherokee 4*4 Dizell Rks
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '18
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.10
Viti :
1988
ID e produktit :
186970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Xhipi Jeep Cherokee 4x4 Dizell 2.1 Gjendje Shum Te Mir Teknike Dhe Optike Motorri Puno Mir Posedo Xhama Me Rrym,Kuk,Fellne Etj Ne Gjendje PerfektePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vala
Pejë
38344398222
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »