SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 7 2.0 110 KW 150ps ME DOGAN TE PAGUAR
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
186973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 7 2.0 TDi 150ps 6 SHPEJTSI NGJYR SHUM te VEQAT TKUQE METALIKE KILOMETRA TE GARANTUME 2 QELSA POSEDON LIBRA SERVISIT.. KARIKA ME NXEMJE KLIMA TRONIC KOMANDA VOLLAN TEMPOMAT SENZOR SHIU DRITA AUTOMATICE AUTOHOLD SENZORA PARA MRAPA PASTRON DRITAT PARA 4 x XHAMAT ME RRYM RADIO CD MP3 AUX BLUETHOOT NAVIGACION e shum sene tjera extra. Vetura eshte e importuar nga GjERMANIA dhe ka doganen e paguar. Err

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erxhan
Mitrovicë
049 12 88 12
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »