SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Skoda Fabia 1.2B
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Lloji :
Skoda Fabia
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
186979
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Skoda Fabia 1.2B
Viti 2008
Klim Abs Airbag Centrall Xhamat me rrym
Ne gjendje te mir teknike
Me Dogan

đź“ž044771777
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »