SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a6 3.0 3xSline 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
186999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a6 3,0 3xsline 2012Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qeti
Pejë
049526566
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »