SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toyota Hilux 2.4 Dizell 4x4 Viti 1999 Me RKS Gjendje PERFEKTE
Çmimi :
€5,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars
Lloji :
Toyota Hillux
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
316,000
Motori (kubik) :
2.40
Viti :
1999
ID e produktit :
187001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toyota Hilux 2.4 Dizell me 5 Shpejtesi.Viti 1999 i regjistruar RKS.posedon:-Viti I prodhimit 1999-Kuken terheqese komplet-4x4-Gomat te reja-Radio CD -4 dyer -Timoni hidraulik-Ngjyra e Bardhe-Servisat me kohe te kryera.-etj etj.Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.INFO TEL.044 160 026049 883 399Viber:+38649883399

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Levent
Prishtinë
044160026-049883399
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »