SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530d 2011
Çmimi :
€25,450.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '18
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
187013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530d 2011Vetura eshte ne gjendje perfekte. Te gjitha serviset dhe pjeset e nderruara jan bere ne perfaqesin e BMW ne prishtine (posedojm faktura per kete). Me vetur vijn edhe 4 fellne origjinale te bmw (model luxury design) dhe 4 goma te veres.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »