SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 7
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:03
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
157,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
187018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- VW GOLF 7
- MOTORI 2.0 TDI - BlueTechnology
- AUTOMATIK STEPTRONIC
- SHPEJTESIT NE VOLLAN - F1
- VITI I PRODHIMIT 2013
- ULSET SPORTLINE
- ULSET LEKURE
- GOMA TE REJA
-DRITA XENON - BI XENON
- LED PERPARA DHE PERMAS
- ULESET ME NXEMJE
- DISTANCER
- SENZOR PARKIMI
- AUTO PARKING
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE DHE PALOHEN
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT
- REGJISTRIM 11 MUAJ
- KA DHE SHUM PAISJE TJERA

- TEL 049764264
- VIBER +38649764264
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049764264
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »