SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:37
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
62,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
187020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- MERCEDES BENZ
- MOTORI 2.0 DIZEL
- AUTOMATIK STEPTRONIC
- VITI I PRODHIMIT 2015
- ULSET SPORTLINE - DESIGNO
- ULSET LEKURE BARDH E ZI KOMBINIM
- GOMA TE REJA
- PANORAM
- KAMER 360 shkall
-DRITA XENON - BI XENON
- ULESET ME NXEMJE
- DISTANCER
- SENZOR PARKIMI
- AUTO PARKING
- PASQYRE ELEKTRONIKE ME NXEMJE DHE PALOHEN
- DRITAT AUTOMATIK
- DRITA TE MJEGULLES
- 4 x XHAMAT ELEKTRONIKE
- KLIMATRONIC 2 ZONAL
- ALARM
- KOMPLET SERVISIN E KRYER
- LIBRA TE SERVISIT
- REGJISTRIM 11 MUAJ
- KA DHE SHUM PAISJE TJERA

- TEL 049764264
- VIBER +38649764264
Informata rreth publikuesit
PRIVAT
Prishtinë
049764264
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »