SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A6 2.7 TDI S-LINE FULL EKSTRA RKS VITI 2007
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Mars
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,727
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2007
ID e produktit :
187033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
♧ AUDI A6 2.7 TDI
♧ MODELI S- LINE
♧ REGJISTIMI I PAR NE KS
♧ E SAPO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR
♧ MODELI FACE LIFT ME LLEDA
♧ SERVISIN KOMPLET TE KRYER
♧ KILOMETRA TE GARANUTERA
♧ KARRIKAT LIKUR ME NXEMJE
♧ POSEDON 2 QELSA NGA PRODHUSI
♧ TEMPOMAT - BORD - CPU - AUX
♧ NAVIGACION - 6CD SHANZHER - AUX
♧ 4 GOMAT E REJA ME FELLNE M+ S
♧ DRITA XENON - BIG XENON LLEDA
♧ VETEM NJE PRONAR SHUM E RUAJTUR
♧ MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI
♧ SHPENZIMET 5.8 - 6 L / 100 KM
♧ ☎ 044-360-932 ☎ 049-797-767 📞 + VIBER
♧ QMIMI 6900 EURO
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »