SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 benxin rks 2001 m packet
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '18
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
187037
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 318 benxin m packet viti2001 ne gjendje teper te mir e servisuar gjithmon me rregull regjistrim 9 muaj dhe posedon klim funksjonale airbag abs centrall alarm ulse lkur ulse me nxemje hollogenka lleda mrapa lleda para stopa extra fellne dhe 4 goma t reja sava gjama me rrym e shum sene tjera vetura eshte shum e kompletuar e rujatur si brenda edhe jasht dhe shpenzimet shumm te vogal tel 044 11 30 16

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fedon
Vushtrri
044 11 30 16
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »