SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes C 320 cdi 4 Matic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:33
Lloji :
Mercedes C 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3200.00
Viti :
2008
ID e produktit :
187039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes C320 cdi 4 matic
Avangarde
klima tronik dy zonale
ulse me nxemje
ulse lekurë
komanda ne timon
navigacion
tempo mat
esp
pasqyret i palohen
senzor parkingu
lleda mbrapa
dritat xenon big xenon
drita te mjegulles
fellne me goma te reja
per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044 250 584
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »