SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 1.9 Tdi 115 ps 2008 Nga Zvicra
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
187040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi A4
•1.9 Tdi
•115 Ps
•2008
•Klimatronic
•229000 km
•Ulset me nxemje
•abs,esp,airbag
•xhama elektronike
•pasqyre elektronike etj.
Ne gjendje shum te mir i posa ardhu nga zvicra
+viber
049122639Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjakovë
049122639
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »