SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Q5 2.0 tdi 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik
Lloji :
Audi Q5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
187044
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi Q5 2.0 tdi viti 2009 me dogan i sapo ardhur nga zvicra vetura esht ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni ne 044196206Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
//AutoXhevda🚘//
Prishtinë
044-998994
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »