SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW 530d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Mars '18
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
182,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2010
ID e produktit :
187048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW 530d 2010 AUTOMATIK FULL EXTRA NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE I POSA ARDHUR NGA JASHT POSEDON:xenon bixenon,leda para mbrapa,senzor parkingu para mbrapa,karriget lekur krem,karriget me nxemje-elektrike,gjamat elektronik,komanda ne timon,navigacion,klimatronik,automatik,esp,etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTO SALLON CUFA
Prishtinë
044506513
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »