SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TOYOTA YARIS 1.0BENZIN 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Mars
Lloji :
Toyota Yaris
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2004
ID e produktit :
187051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES TOYOTA YARIS 1.0 benzin VITI 12 2003 mod 2004 I DOGANUAR RKS HIPOTEK NUK OSHT PERKTHIMI BEHET MENJHER TEL 044 264 888 Sms mos dergo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »