SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Antara
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik
Lloji :
Opel Antara
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
187053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Antara 2.0 cdti me dy te kuqe ilkur ulset me nxemje goma te dimrit te reja fellne 18 coll dritat eksenon me llup vetura osht pa dogan vetura osht ne gjendje te rregullt.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Vragolia
044296758
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »