SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
Fiat Doblo Me frigo deri -20
Çmimi :
€4,899.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Lloji :
Fiat Doblo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,899
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Airbags
ID e produktit :
187069
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Fiat Doblo Me frigo deri -20 iposa ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire teknike 🇨🇭
Informata rreth publikuesit
LABINOT
Pejë
045473473 049205600
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »