SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Vinç me Korp
Çmimi :
€21.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '18
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Viti :
1997
ID e produktit :
187112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Vinç me Kosh me Lartesi deri ne 18Metra, Kamioni eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Kamioni Gjindet ne Prizren per qdo informat telefonioni ne numrin, +37744157333
Informata rreth publikuesit
Azar
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »