SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.2 BENZIN..2007..FULL
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
176
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2007
ID e produktit :
187116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL CORSA 1.2 BENZIN..VITI..2007..NE GJENDJE PREFEKTE KEJT SERVISAT KRYNE IKA TIP TOP.DY QELSA KOMANDA VALLON..GJAMA ME RYMBORD KOMPJUTER TEMPOMAT KLIM...FULL

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xxxx
Lipjan
049 306 303
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »