SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A1 1.6 TDI SportBack Matrix 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik
Lloji :
Audi A1
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
187117
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a1
1.6 tdi sportback
173.000 kilometra
prodhimi 2012
Look 2016
karikat krejt likur me nxemje
me 4 par guma te veres
me fellne 17col
4 guma t dimrit t reja me bandash
Tempomat
Navigacion
Bluetooth
Dritat Double Led-Matrix
Xenon
Komanda ne timon
n gjendje t regullt
full extra .
+38345888332
Informata rreth publikuesit
Blendi
Prizren
045888332
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »