SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 1007 1.6benzin 2006
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:22
Lloji :
Peugeot 1007
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
187118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Peugeot 1007 1.6 benzin
viti prodhimit 2006
ne gjendje t regullt ,
pronari i par ne kosov
Per ma shum na kontakoni
ne numrin 045-888-332Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blendi
Prizren
045888332
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »