SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes mercedes benz viti 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '18
Lloji :
Mercedes S 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
ID e produktit :
187122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes benz viti 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Skënderaj
+38349522009
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »