SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Polo 1.6 tdi bluemotion
Çmimi :
€8,400.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2010
ID e produktit :
187125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PrishtinëVetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoje per asnje investim, 1.6 tdi 2010, vetura ka 4 goma te reja te veres dhe 4 goma te dimrit.Ka radion me Aux Usb Cd dhe sd card, dritat per kthesa, AC etj. Vlene te ceket se vetura eshte e sapo servisuar komplet ( ka te nderruar rrypin e motorrit me set komplet Contintal per 100000 km)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjin
049123113
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »