SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 2.0 16v 7ulse
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '18
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
187127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes touranin 2.0 tdi 16v vetura posedon 7 ulse esht gjendje t rregullt ndrrusi i shpejtsive esht manual per me shum informata kontakto nr:049-403-387

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prishtinë
049-403-387
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »