SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fiat Stilo Multiwagon 2003 - Super i ruajtur
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:56
Lloji :
Fiat Stilo
Ngjyra :
Argjendtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
205,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
187128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Stilo Multiwagon 1.9 JTD 2003 ngjyrë argjendi(perla) metalike, në gjendje perfekte,vetura është teper e ruajtur si mbrenda ashtu edhe jashtë,vlen të ceket se nuk është pirë asnjëherë cigare mbrenda tij.Vetura i ka të kaluara momentalisht 205.000 KM.Vetura i posedon këto specifika :

Klima Klimatronik
Airbag
Esp
Abs
Boardcomputer
Tempomat
Senzorin e shiut
Kasetofon Pioneer
Xhamat e parë me rrymë
Hapjen dhe mbylljen me komand
Ventilim edhe për pasagjerë mrapa
Hargjimet i ka teper të vogla:
Qytet: 7.5 Litra
E kombinuar: 5.6 Litra
Rrugë të hapur: 4.5 Litra

Çmimi : 3500 € (I Diskutueshëm vetëm drejtpërdrejt jo përmes telefonit).
Nuk bëj ndërrim.
Për më shumë informata: (+383) 044/ 799 - 407 (Viber).
Informata rreth publikuesit
Fiat
Prishtinë
044799407
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »