SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault twingo 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik
Lloji :
Renault Twingo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
72,927
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2012
ID e produktit :
187129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura sa ka ardh nga gjermonija ësht shum ne gjendje te mir kilometrat i ka vetem 72927 per gjdo info thirr ne nr. 049-24-28-28

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Kosovo
+38649882208
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »