SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 1.6 TDI Blue Motion Tehnology
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:13
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
129,159
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2013
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
187134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW PASSAT 1.6 TDI Blue Motion Tehnology
Manual
Viti 2013
importuar nga Gjermania
Dogana e paguar
Auto Salloni Bavaria Motors
044235234
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Bavaria Motors
Prizren
044235234
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »