SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0 D M PACKET FULL EKSTRA RKA VITI 2009
Çmimi :
€17,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars
Lloji :
BMW X5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,432
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
ID e produktit :
187142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
● BMW X5 3.0 D DIZEL ● AUTOMATIK TIPTRONIC ● MODELI M PACKET ● I SAPO DOGANUAR DHE REGJISTRUAR ● SERVISIN KOMPLET TE KRYER ● TE GJITH SERVISAT ME RREGULL ● VITI I PRODHIMIT 2009 ● KLIMATRONIC 4 ZO ALE ● NAVIGACION - DVD - 6CD SHANZHER ● 4 GOMAT TE REJA VLER 1500 EURO ● FELLNE M PACKET TE REJA ● KARRIKAT LIKUR MULIFUNKSIONALE ● SENZORA PARA MBRAPA NE EKRAN ● VOLLAN LIFT LART POSHT ● DRITAT XENON BIG XENON DINAMIC ● SHUM E MIRMBAJTUR TEKIKISHT ● MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI ● ☎ 044-360-932 ☎ 049-797-767 📞 +38649797767 ● QMIMI 17200Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dido
Prishtinë
049797767
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »