SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Merecedes C220 CDI
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
187149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Merecedes C220 CDI- Viti i prodhimit 2005- Nderruesi i shpejtesive (marshi) manual- Vetura ka te kaluara rreth 250 mije km.- Vetura nderrohet me ndonje veture me te re Mercedes, Audi, BMW apo edhe VW.- Cmimi i vetures eshte 6800 euro.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gjelbrim
Prizren
044772515
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »