SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet SMART ForTwo 600 cc Automatik urgjent
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '18
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
196,000
Motori (kubik) :
0.60
Viti :
2000
ID e produktit :
187156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Smart ForTwo viti i prodhimit 2000600 kubik benzinAutomatik 196.000 tkalume Ne gjendje shume te mireCmimi i diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bled
045222004
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »