SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel corsa 1.7 dti motor japan 1 vit rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,314
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
187158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel corsa 1.7 dti motor japan 1 vit rks guma reja rrypi dhemzor i nderuar+38344499239Faton gashi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
045424646
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »