SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Caddy 1.9 TDI 77kw Sapoardhur nga Gjermania 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:56
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
187164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Cady 1.9 TDI 77kw Model i ri me DPF i Ardhur sod nga Gjermania Shum i Paster dhe i ruajtur Viti 2008 Posedon : ,Borkompjuter , ESP , ABS , Airbag , Hapje nga lart me dirigjues , Alarm ,Kilometrat e Garantuara , Goma te reja , Dy Qelsa . Pikapi eshte ne gjendje shum te mir . Pa Dogan . Cedy kedi
TEL 044-460-365
Informata rreth publikuesit
Agnesi
Podujevë
045214470
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »