SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vectra 01
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
3 Prill '18
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
187168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet opel vectra 2001 1.6 16 v

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Aarau, Switzerland
+38649896066
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »