SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 XDrive 2.0 Twin Turbo 2014
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Mars '18
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2014
ID e produktit :
187171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW X3 XDrive 2.0 Twin Turbo (Dy Turbina) 2014.
-Ndezje me Pullë
-Senzorë para dhe mbrapa
-I Ardhur nga Gjermania
-Marshi Automatik
-Full Extra...

Nr. i Telefonit:049861111
Nr. I Viberit:+37744861111Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »