SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Caddy 2010 ... 1.9 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Mars '18
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2010
ID e produktit :
187177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Caddy 2010 ... 1.9 TDI 150.000 tkalune Dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prizren
049 333 608
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »