SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet WV Caddy Life
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '18
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
187181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet WV Caddy Life 1.9 TDI, 77 kw ,Vetura e ardhur nga Suedia me dogan,5 ulse me lëkur dhe xemje,vetura posedon ESP,AIRBAG,KLIM,DSG,242.000km te garantuara ,etj, i pershtashem per familje dhe pune,Per qdo informat mund te therrisni ne qdo kohe,.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »