SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF V TDI 1.9
Çmimi :
€5,999.00
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '18
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
187209
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf V Full Extra
Vetura vjen nga Zvricra dhe është në gjendje shumë të mirë teknike. Shumë i ruajtur dhe posedon te gjithë librat e servisit.
Disel
Manual
Klim dy zonale
Navi
Tempomat
Komanda n’timon
Ulse me nxemje
Central
Abs
Asr
Etj..
Ne gjendje shum te mir teknike.
Pres bleres serioz, ndrrime nuk bejeme.
Informata rreth publikuesit
Veton
Prishtinë
+37744510066
Malisheve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »