SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530D
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Mars
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
187213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 530D 3.0 diesel 2012 m-paket

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flo Rennt
Prizren
044316881
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »