SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF VII 2.0 TDI BlueMotion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Mars '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
18,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2014
Ekstra :
ABS
ID e produktit :
187244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF VII 2.0 TDI BlueMotion 2014
Higline 110kw
Manual 6 shpejtesi
Navigacion
Mbajtesin e distances (DISTRONIC)
☏ +377 (44) 504 054
erber-ks.com/ 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni Erber
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »