SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz Atego 922
Çmimi :
€17,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Prill '18
Lloji :
Mercedes Atego
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2008
ID e produktit :
187267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Atego 922 te vitit 2008 te doganuar dhe me homologim te paguar.Kamioni ka afer 350.000 km te kaluara,Kamioni eshte ardh nga CH dhe eshte ne gjendje te perkryer.Bej ndrrim.edhe me vetura Golf 6,Audi A3/A4 e disa tjere.....Press vetem bleres serioz.Nr kontaktues044-850-094(kam edhe Viber dhe Whats app)

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »