SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES BENZ E220 CDI AVANTGARDE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:45
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
ID e produktit :
187310
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen mercedes benz 220 cdi i ardhur nga zvicra i doganuar me liber servisi 2 qelsa 4 goma te reja vetura eshte avantgarde full option

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pejë
38643555556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »