SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SEAT IBIZ 1.4 TDI VITI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:29
Lloji :
Seat Ibiza
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
196,413
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
187370
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SEAT IBIZ 1.4 TDI
MANUAL
VITI 2005
KLIM A.C
ABS
ESP
DRITARET ELEKTRIKE
I SERVISUM KOPLET
GOMA TREJA
I DIGANUAR NE RKS
PER MA SHUM NA TEL☎
044 106 941☎044 877 535☎044 714471
Informata rreth publikuesit
AUTO ALBANI
Prishtinë
044 714471
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »